رژیم انگور برای لاغری

 انگور میوه ای که مختص فصل تابستان و پاییز است و اکثر انواع آن در ایران یافت می شود. میوه ایی که خواص فراوانی دارد از روغن هسته آن تا آبغوره… علاوه بر اینها انگور اثر فوق العاده ای در کاهش وزن دارد. در ادامه روش لاغری با رژیم انگور را آموزش می دهیم.

از دیگر فواید انگور می توان به کمک آن در سلامت مغز و قلب اشاره کرد. رژیم انگور یکی از پاک کننده های طبیعی بدن به شمار می رود. همچنین می توان از خواص ضد سرطانی آن و کمک به درمان بیماران دیابتی نام برد. برای همین به کسانی که مبتلا به قند خون هستند توصیه می شود به جای مصرف قند و شیرینی از کشمش استفاده کنند.

رژیم لاغری میوه در میان افرادی که قصد کاهش وزن دارند محبوبیت بالایی دارد از جمله محبوب ترین رژیم های لاغری با میوه های مختلف می توان به رژیم لاغری موز، رژیم لاغری انار و رژیم لاغری انگور اشاره کرد.

با بهترین رژیم انگور برای لاغری و پاکسازی بدن آشنا شوید

نکاتی درباره رژیم لاغری انگور

اساس این رژیم غذایی, انگور تازه و طبیعی است, انگورهایی که مصرف می کنید باید حتما شیرین و رسیده باشد. این رژیم غذایی برایافراد مبتلا به دیابت و یا سنگ کلیه توصیه نمی شود. در طی این دوره شنا می توانید از آب های طبیعی دیگر استفاده کنید تا بدنتان دچار کم آبی نشود. رژیم انگور ممکن است تا ماهها ادامه پیدا کند. شما در این رژیم احساس خستگی و گرسنگی نمی کنید چون انگور سرشار از ویتامین و قند است.

در زمانی که رژیم لاغری انگور را میگیرید بدنتان شروع به پاکسازی می کند و مواد زایدی که در کبد و خونتان انباشته شده است را از بین می برد و به طور کامل تصفیه می کند.

سلامت

دستور رژیم انگور

در طول یک هفته روزانه حدود یک تا یک و نیم کیلو گرم انگور با دانه و پوست آن میل کنید. اما این مقدار را باید در کل وعده هایی غذای روزانه تان به طریقی که گفته می شود پخش کنید.

 

  • چند ساعت بعد از خوردن صبحانه
  • یک ساعت بعد از صرف شام
  • قبل از خواب

کاهش وزن احتمالی با این رژیم انگور حدود ۲ تا ۴ کیلو گرم است و این بستگی به مداومت شما و همچنین کنترل باقی مواد مصرفی در وعده های روزانه تان دارد.

همچنین بخوانید  رژیم سوپ کلم هفت روزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *