تبلیغات در سایت رژیم سبز

در دنیای امروزه برای صاحبان مشاغل ، تبلیغات به عنوان یک فاکتور کلیدی به چشم می خورد. در واقع تبلیغات باعث می شود تا شما بهتر دیده شوید.در مبحث برندینگ تبلیغات به عنوان یکی از فاکتورهای اساسی ایفای نقش می کند. از این رو سایت رژیم سبز در راستای تکریم شما دوست عزیز بخش تبلیغات را برای بهتر دیده شدن شما راه اندازی نموده است.افتخار ما تبلیغات برند و محصولات شماست.

تبلیغات براساس نوعی طبقه بندی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

۱- تبلیغ هدفمند تبلیغی است که محصول مورد نظر با صرف یک هزینه مناسب در معرض دید مجموعه‌ای از افرادی قرار بگیرید که بیشترین میل به خرید آن محصول را داشته باشند.

۲- تبلیغ غیر هدفمند تبلیغی است که محصول و یا برند مورد نظر به همه کاربران یک سایت نشان داده می شود و کاربر در صوزت نیاز بر روی آن کلیک می کند.

سایت رژیم سبز برای هر دو نوع تبلیغ بالا برای شما دوست عزیز کمک رسانی می کند.آمارها نشان می دهد حدود ۹۰ درصد از ورودی سایت رژیم سبز بر مبنای ورودی از موتورهای جستجو می باشد ؛ لذا با تبلیغ در سایت رژیم سبز می توانید از این امکان بهره مند گردید و روزانه برند خود را به کاربران جدیدی نشان دهید.کافی است امتحان کنید. از طرف دیگر کلیک بر روی سایت شما (به عنوان تبلیغ در سایت رژیم سبز) سبب شده تا آمار بازدید سایت شما نیز بالا رفته و به مرور رتبه سایت خود را افزایش دهید.

 

چگونه در سایت رژیم سبز تبلیغ نمایم؟

شما دوست عزیز می توانید با پرداخت هزینه های مندرج در جدول زیر در سایت رژیم سبز متناسب با کار خود تبلیغ نمایید.جهت تبلیغات شما بخش های مختلفی در سایت در نظر گرفته شده است.تعرفه ها براساس مدت یک ماه در نظر گرفته شده است.

ردیفسایز بر اساس پیکسلمکان نمایشتعرفه(ریال)
A۹۰*۷۲۸هدر۲,۰۰۰,۰۰۰
B۹۰*۷۲۸ در قسمت پایین سایت قبل از دسته بندی رژیم۱,۵۰۰,۰۰۰ 
C۲۵۰*۳۰۰ستون سمت راست۱,۰۰۰,۰۰۰
D۱۲۵*۱۲۵ستون سمت راست ۵۰۰,۰۰۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین سایز بنرها در زیر جهت اطلاعات بیشتر نمایش داده شده است:

۹۰*۷۲۸:

72890

۳۰۰*۲۵۰:

300250

۱۲۵*۱۲۵:

125125

سفارش چگونه است؟

پس از واریز هزینه تبلیغات به شماره کارت درج شده ، از طریق ایمیل info {at} rejimesabz.ir متن و تصویر تبلیغ خود را برای ما ارسال نمایید.

شماره تماس : ۰۹۳۳۵۸۳۷۳۵۶

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۳۷۸۷۴۲۵۵۶ بنام حسین شجاعی

قوانین ارسال تبلیغ:

  • محتوای سایت تبلیغ شونده باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در طول زمان نمایش تبلیغات پایدار باشد.
  • استفاده از تصاویر غیر اخلاقی در بنر مجاز نمیباشد.
  • در صورت منصرف شدن ، پس از قرارگیری بنر در سایت هزینه ای عودت داده نمیشود اما قبل از قرار گرفتن تبلیغات میتوانید درخواست برگشت هزینه کنید.
  • حجم مجاز برای هر بنر تبلیغاتی حداکثر ۵۰ کیلوبایت است.
  • فرمت های مجاز بنر شامل : gif , png , jpg

تخفیف ویژه!!!

سایت رژیم سبز جهت رفاه حال شما دوست عزیز به عنوان تخفیف تابستانه بیست درصد تخفیف در نظر گرفته است.این تخفیف به کاربرانی که تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۷ تبلیغ خود را در سایت قراردهند اعطا خواهد شد.